Kontakta oss

Vad roligt att du vill komma i kontakt med oss på KM Bygg! Välj själv om du vill kontakta oss via mail, telefon eller formulär. Vi ser fram emot att hjälpa dig.

KM Bygg AB

Orgnummer: 556628-8071
Odenskogsvägen 34b
831 48 Östersund

Telefon

063-66 55 000

E-post

info@km-bygg.se

Kontaktformulär

Kontaktpersoner

Kjell Larsson

VD
kjell@km-bygg.se
070-561 39 08

Erik Gabrielsson

Produktionschef
Avtal RJH
erik@km-bygg.se
070-530 40 94

Lars Persson

Produktionschef
Avtal ÖSD kommun
lars@km-bygg.se
070-276 10 66

Henrik Bäärnhielm

Produktionschef
Övrig byggservice
henrik@km-bygg.se
070-258 23 37

Per Holmberg

Produktionschef
per.h@km-bygg.se
073-626 34 31

Karin Norrman

Controller
karin@km-bygg.se
063-66 55 003

Åsa-Marie Nilsson

Löneadmin
asamarie@km-bygg.se
063-66 55 003